Lot No.: 833
Talerz dekoracyjny, z figurką bogini Diany
ceramika, kompozycja metali, częściowo srebrzona
i złocona; średnica talerza 40 cm;
Niemcy?, pocz. XX w.
Niemcy?, pocz. XX w.