Lot No.: 1712
Para solniczek z łyżeczkami w etui
srebro próby 1 (950/1000) cechowane, waga 46 g.
Francja, 1 poł. XX w.
owalnych, dekorowanych na brzuścu reliefową wicią liściastą i liśćmi akantu, na krawędziach perełkowaniem, wnętrza złocone, z wkładkami ze szkła;
w komplecie para łyżeczek łopatkowatych, dekorowanych na trzonkach wieńcami; umieszczone w etui introligatorskim wyłożonym wewnątrz żółtym materiałem;
srebro próby 1 (950/1000) cechowane ( znak probierni francuskiej z próbą i głową Minerwy, monogram złotnika PB w rombie);
wys. 4 cm, szer. 6 cm, głęb. 4 cm; waga 46 g.
Francja, 1 poł. XX w.
600 zł