Lot No.: 605
Wazon z ptakiem i kwiatami
Śląsk lub Niemcy?, XX w.
owoidalny, z wydzieloną profilowaniem stopką i rozchyloną koniczną szyjką; brzeg szyjki i stopka z niebieskim szlakiem ujętym w złocone obwódki. Wokół brzuśca barwna dekoracja z ptakiem wśród gałązek kremowych i malinowych róż, maków, naparstnicy, kwitnącej wiśni i passiflory(?); przetarte złocenia;
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 34,5 cm;
nie sygnowany.
Śląsk lub Niemcy?, XX w.