Aleksandra FARQUE-NAGIĘĆ (ur. 1979)
Lot No.: 1404
Ogród dziecięcy, 2013
olej, płótno; 100,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: NAGIEC
olej, płótno; 100,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: NAGIEC
na odwrocie napis autorski: JARDIN D'ENFANTS / ALEKSANDRA NAGIEC 2013