Danuta WESTRYCH (1955-2014)
Lot No.: 1403
Ekrany, 1985
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: Danka Westrych 85
olej, płótno; 80 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski: DANUTA WESTRYCH / KRAKÓW 1985 / "EKRANY"