Danuta WESTRYCH (1955-2014)
Lot No.: 1402
Tupan. 1986
olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: Danka Westrych '86
olej, płótno; 60 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski; DANUTA WESTRYCH / KRAKÓW 1986 / "TUPAN"