Krzysztof KIWERSKI (ur. 1948)
Lot No.: 1401
Mędrzec VII, 2007
akryl, płótno naklejone na płytę;
149,2 x 74,5 cm;
149,2 x 74,5 cm;
sygn. l. g.: KK (monogramem), data p. g. wraz z oznaczeniem kolejności namalowanych przez artystę obrazów w danym roku: 16 / 2007;
na odwrocie opis autorski: KRZYSZTOF KIWERSKI / "MĘDRZEC 7" / 150 x 75 ACRYL (markerem);
Praca ujęta w katalogu wystawy „Zagubione w czasie. Krzysztof Kiwerski - malarstwo”, jako jeden z siedmiu obrazów z cyklu „Mędrcy”