Alina RACZKIEWICZ-BĘC (ur. 1958)
Lot No.: 429
Madonna II, 2008
olej, płótno; 85 x 70 cm;
sygn. p. d.: A. R. B.;
olej, płótno; 85 x 70 cm;
sygn. p. d.: A. R. B.;
na odwrocie opis autorski: A RACZKIEWICZ/ - BĘC/ “MADONNA II”/ 2008