Anna KARPOWICZ-WESTNER (ur. 1951)
Lot No.: 426
Na balkonie, 1999/2000
olej, płótno; 27 x 40 cm;
sygn. p. d.: A. Karpowicz;
olej, płótno; 27 x 40 cm;
sygn. p. d.: A. Karpowicz;
na odwrocie na krośnie opis autorski z tytułem i datą oraz powtórzona sygnatura na płótnie: A. Karpowicz
3 200 zł