Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.: 410
Notatki o sztuce nr 66, 1998
akryl, płótno; 33 x 24 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie
*do wylicytowatej ceny doliczana jest opłata droit de suite