Jan TARASIN (1926-2009)
Lot No.: 406
Przedmioty, 1989
akwarela, papier; 25 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jan Tarasin 89
sygn. l. d.: Jan Tarasin 89