J. MAH (XIX/XX w.)
Lot No.: 1114
Motyw wiejski nadwodny
olej, płótno naklejone na płytę;
30 x 60,8 cm;
sygn. l. d.: J. Mah
30 x 60,8 cm;
sygn. l. d.: J. Mah