Malarz nieokreślony (XVIII w.)
Lot No.: 150
W wiejskiej izbie
olej, deska parkietowana;
30 x 23,5 cm;
olej, deska parkietowana;
30 x 23,5 cm;
Oferowany obraz jest kopią dzieła holenderskiego artysty z XVII w. lub powstała jako naśladownictwo malarstwa Adrieana Brouwera.