Grzegorz MENDOLY (1898-1966)
Lot No.: 120
Wenecja
olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. l. g.: [... ?] G. Mendoly
olej, płótno; 70 x 50 cm;
na odwrocie opis ołówkiem: na krośnie: Prostejio?, na płótnie: Prof. G. Mendoly/ Bulgaria Sofia/ Benatky - Markova namesti [Wenecja - Plac św. Marka] / C. 6 1.100 K