Emil KRCHA (1894-1972)
Lot No.: 107
Procesja
gwasz, olej, tektura; 26,2 x 34,7 cm;
sygn. p. d.: Krcha / Horpin.
sygn. p. d.: Krcha / Horpin.
Horpin, wieś w obwodzie lwowskim.
2 800 zł