Lot No.: 1740
Cukiernica
srebro próby 830 cechowane, waga 398 g.
Hanau, k. XIX w.
wsparta na 4 ażurowych nóżkach z wici i wieńców laurowych, z brzegiem obwiedzionym jajownikiem, z nakrywką zamykaną na zatrzask, ozdobioną pasem akantu i rozetą pośrodku, z uchwytem antabkowym;
srebro próby 830 cechowane (pseudocechy i szwedzkie cechy dla wyrobów importowanych); wys. 11 cm, szer. 13 cm, głęb. 9,5 cm; waga 398 g.
Hanau, k. XIX w.