Lot No.: 708
Solniczka
srebro cechowane, waga 56 g.
Praga, ok. 1730
na planie prostokąta, na stopie wywyższonej, z zaokrąglonymi, żebrowanymi narożami, z trzonem i małą czarą wewnątrz złoconą;
srebro cechowane (monogram złotnika IP/R, znak miejski cz. zatarty, repunca lwowska z lat 1806-1807 i freistempel z 1809-10), waga 56 g.
Praga, ok. 1730