Lot No.: 1616
Paterka z żółtą różą
porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
Miśnia, XX w.
niska, owalna, o wykroju 4-listnym, z reliefem plecionką koszykową wokół wewnętrznej krawędzi , żółtą różą z pąkiem pośrodku lustra i czterema gałązkami z pączkiem różanym na kołnierzu;
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys.4,5 cm, 26,5 x 21 cm; sygn. kobaltem podszkl. skrzyż. miecze 2-krotnie przeszlifowane, wyciski cyfrowe;
Miśnia, XX w.