Piotr ŻOŁYNIAK
Lot No.: 1422
Wenecja - Santa Maria della Salute, 2014
olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: Piotr Żołyniak
sygn. p. d.: Piotr Żołyniak