Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)
Lot No.: 1420
Akt w ogrodzie, 2015
olej, płótno;
100 x 70 cm;
olej, płótno;
100 x 70 cm;
sygn. l. d.: J. Żołyniak; Na odwrocie na płótnie napis autorski: Jadwiga Żołyniak / "Akt w ogrodzie" / 2015 / olej na płótnie / 100 x 70 cm oraz określony rysunkiem kierunek wieszania pracy