Romuald ORAMUS (ur.1953)
Lot No.: 1418
Katedra XXIII: Z nieba i z Ziemi, 2009/10
akryl, olej, płótno;
46 x 33 cm;
akryl, olej, płótno;
46 x 33 cm;
sygn. l. d. monogramem wiązanym: RO, na odwrocie napis autorski: ROMUALD ORAMUS / KATEDRA XXIII: / Z NIEBA I Z ZIEMII / 2009-10 / AKRYL/OLEJ 46x33 cm / RO (monogram) Romuald Oramus