Witold PAŁKA (ur. 1928)
Lot No.: 1416
Kapela żydowska, 1980
olej, płótno; 48,5 x 59,5 cm;
sygn. p. g.: Pałka. W / 1980
sygn. p. g.: Pałka. W / 1980