Krzysztof DUDZIŃSKI - KaDee (ur. 1953)
Lot No.: 1411
Kobieta, 2015
akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat.: KADEE '15
akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat.: KADEE '15
na odwrocie napis autorski: KaDee 2015 / Krzysztof Dudziński / t: KOBIETA / akryl 2015 / 70 x 50