Zbysław MACIEJEWSKI (1946-1999)
Lot No.: 434
Sen, 1996
akryl, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: ZbMaciejewski 25 II 1996 ;
akryl, płótno; 65 x 81 cm;
napis autorski na odwrocie: Zbysław Marek / Maciejewski / „SEN”/ 65 x 81/ akryl / 1996 powyżej oznaczenie: PSOZ III /681/97 na krośnie nalepka z Galerii Grafiki i Plakatu.