Tadeusz DOMINIK (1928-2014)
Lot No.: 423
Kamienie, 1990
akryl, płótno; 90 x 110 cm
sygn. l. d.: Dominik
akryl, płótno; 90 x 110 cm
sygn. l. d.: Dominik
na odwrocie napis autorski: 90 x 110 1990/ AKRYL KAMIENIE
25 000 zł