Lot No.: 201
Główki aniołków
drewno (niepolichromowane); 33 x 17 cm
Polska?, 1 poł. XX w.
kompozycja z parą główek o kędzierzawych włosach i pyzatych twarzach;
sygn. na spodzie gmerkiem artysty: nieczytelnie
Polska?, 1 poł. XX w.