Wanda GENTIL-TIPPENHAUER (1899-1965)
Lot No.: 1109
Zima w górach - widok na Mnicha
akwarela, papier; 30,2 x 20,2 cm w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. GENTIL TIPPENHAUER