Ewa MODRZEJEWSKA-NIEMIRSKA (ur. 1945)
Lot No.: 1103
Portret Konstantego Mackiewicza, 1981
akwarela, papier; 61 x 49 cm;
sygn. p. d.: 1981 / E. Modrzejewska