Malarz nieokreślony włoski (XVII/XVIII w.)
Lot No.: 175
Odpoczynek św. Rodziny w drodze do Egiptu
olej, płótno dublowane; 99,5 x 74,5 cm;
po konserwacji;
po konserwacji;