Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.: 168
Portret księcia Józefa Poniatowskiego
olej, płótno dublowane;
74 x 63,5 cm;
olej, płótno dublowane; 74 x 63,5 cm;
na odwrocie opis: Kopia portretu Księcia J. Poniatowskiego Renov. artysta p. konserwat. L. Miszon oraz zatarty napis