Marian SZCZUGOWSKI (XX w.)
Lot No.: 153
Kwiaciarka, ok. 1920
olej, tektura; 93,5 x 65 cm;
sygn. p. g.: M. Szczugowski
sygn. p. g.: M. Szczugowski