Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)
Lot No.: 149
Wyjazd ze święconkami z kościoła, ok. 1940
olej, płótno; 45 x 70 cm;
sygn. p. d.: Cz Wasilewski
sygn. p. d.: Cz Wasilewski