Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Lot No.: 139
Pusty dwór
olej, płótno naklejone na tekturę;
18 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: BRJ (monogram wiązany);
na odwrocie oprawy autorski opis: "Pusty dwór" 60 K. / Br. Rychter Janowska, poniżej pisana na maszynie informacja z analizą obrazu podpisana przez Irenę Bobrowską z 1983 r.