Irena WEISS-ANERI (1888-1981)
Lot No.: 136
Pejzaż
olej, tektura; 32,3 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: aneri
sygn. l. d.: aneri
Lit.: Adam Konopacki, Renata Weiss, Wojciech i Irena - Aneri - Weiss [katalog wystawy zorganizowanej przez
Śląski Dom Aukcyjny - O./ Kraków], Kraków 2015, poz. kat. 43