Lot No.: 12
Sztuka polska
Nakładem Księgarni H. Altenberga, Lwów [1907].
Malarstwo pod kierownictwem Feliksa Jasieńskiego i Adama Łady Cybulskiego.
Pięćdziesiąt reprodukcyj dzieł najwybitniejszych przedstawicieli malarstwa polskiego;
oprawa wydawnicza, czerwone płótno, tłoczenia, złocenia fragment obrazu Matejki w owalu otoczony bordiurą z trzema koronami; 38 x 28 cm;
Stan zach.: drobne przetarcia, naddarcia, zaplamienia, stan tablic idealny
950 zł