Lot No.: 11
Luwr. Malarstwo od wieku XIII do XX
Wydawnictwo M. Arcta, Warszawa [1920].
wstęp i opisy objaśniające przez Ludwika Hautecoeur, pomocnika Konserwatora w Muzeum Luwru; w każdym tomie po 50 tablic barwnych i 50 w sepii; każda tablica z bogatym opisem w druku dwuszpaltowym po polsku i francusku;
oprawa wydawnicza kartonowa, sygn, H. Rapin, grzbiet płótno; 38 x 25 cm;
Stan zach.: niewielkie zagięcia stron, poza tym bardzo dobry.
1 700 zł