Lot No.: 7
Album malarstwa polskiego
Warszawa - Paryż [1905] Wydawnictwo M. Arcta.
druk dwuszpaltowy w językach polskim i francuskim.
Oprawa wtórna, oryginalne, kartonowe lico i tył - projektu J. Bukowskiego - naklejone na wtórne płótno;
37 x 28 cm;
Stan zach.: grzbiet poluzowany, wytarty, niewielkie zaplamienia, pęknięcia, poza tym dobry