Zdzisław PYTEL (ur. 1933)
Lot No.: 437
Lekcja muzyki
olej, płótno, 78,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: Z Pytel;
olej, płótno, 78,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: Z Pytel;
na odwrocie na płótnie napis: PYTEL ZDZISŁAW / 1963/64;
oraz na krośnie malarskim Z Pytel