Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)
Lot No.: 432
Czerwony dom, 2007
olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: J Żołyniak;
olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: J Żołyniak;
Na odwrocie napis autorski: Jadwiga Żołyniak / "Czerwony dom" / 2007 / olej na płótnie / 80 x 100 cm