Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)
Lot No.: 426
Pejzaż, 1998
olej, płótno; 89 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: JŻołyniak;
olej, płótno; 89 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: JŻołyniak;
na odwrocie napis autorski: Jadwiga Żołyniak / Pejzaż / 1998 / olej na płótnie / 90 x 101; oraz stemple wywozowe wraz z numerem inwetaryzacyjnym