Franciszek CZEKAJ (1923-1979)
Lot No.: 425
Kompozycja - Martwa natura z kwiatami
olej, płótno;
43,5 x 34 cm;
olej, płótno;
43,5 x 34 cm;
na odwrocie napis autorski: FR / CZEKAJ / KOMPOZYCJA; oraz nalepka z odręczna adnotacją: Czekaj Franciszek /zamalowane/ Na wystawie Okręgu / w Krakowie. / nagroda 1sza!
2 000 zł