Lot No.: 218
Putto
drewno polichromowane; wys. ok. 41 cm;
Małopolska?, XVIII w.
pełnopostaciowa figurka uskrzydlonego, pulchnego putta o brązowych włosach i oczach, okrytego
cześciowo zlotą szarfą;
Małopolska?, XVIII w.
(brak jednej ręki, ubytki polichromii)