Zygmunt KACZÓWKA (1915-1996)
Lot No.: 161
Pejzaż górski z owcami i szałasem
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: Z. Kaczówka
sygn. p. d.: Z. Kaczówka