Malarz nieokreślony (XIX w.)
Lot No.: 158
Pasterz z trzodą
olej, płótno;
47 x 59,5 cm;
olej, płótno;
47 x 59,5 cm;
Obraz jest lustrzaną kopią, powstała zapewne na podstawie grafiki z obrazu Alberta Cuyp'a z lat ok. 1655-1660 znajdującego się obecnie w National Gallery of Art w Waszyngtonie, jako część kolekcji Andrew W. Mellona.