Wilhelm VELTEN (1847-1929)
Lot No.: 124
Wezwanie, 1902
olej, deska; 18 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: W Velten Műnchen;
olej, deska; 18 x 24,5 cm;
na odwrocie: No 07, napis autorski? W (ligatura monogramu WV)/ [19]02 oraz dwie fragmentarycznie zachowane nalepki