Marcin SAMLICKI (1878-1945)
Lot No.: 115
Uliczka w Sevres
olej, płótno, 46 x 56 cm;
sygn. p. d.: Samlicki 923.
olej, płótno, 46 x 56 cm;
sygn. p. d.: Samlicki 923.
na odwrocie na blejtramie napis autorski (?): Samlicki 3, Jaonne d'Arc / Sevres