Jerzy KRAWCZYK (1921 - 1969)
Lot No.: 354
Wnętrze Świątyni, 1969
olej, płótno, 77 x 87,5 cm;
sygn. p. d.: znak artysty w trójkącie
na odwrocie opis autorski: Jerzy Krawczyk / tyt. Wnętrze Świątyni . wym. 79 x79 olej, płótno / 1969 rok powstania