Lech KUNKA (1928 - 1978)
Lot No.: 345
Nocleg w metro paryskim, 1952
olej, płótno, 120 x 91 cm;
sygn. l. d. : 52 r L. Kunka (wzdłuż krawędzi)
na odwrocie nalepki: CBWA w Warszawie z 1964 (?), CBWA w Łodzi z tytułem obrazu, CBWA w Łodzi
z napisem Berlin i z rokiem 1965; napis na płotnie: BERLIN na krośnie napis: praca II