Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)
Lot No.: 336
Obraz 2/61, 1961
olej, płótno, 65 x 95 cm;
sygn. i dat. l.d.: J. Tchórzewski 61;
na odwrocie powtórzona sygnatura: J Tchórzewski;
Na blejtramie nalepki, w tym z Kunstgalerij De Vuyst, Lokeren, w Belgii.