Tadeusz Mieczysław JANIKOWSKI (1912 - 1968)
Lot No.: 321
Kompozycja /55/
olej, płótno, 85 x 22 cm;
na odwrocie fragment naklejki z Muzeum Sztuki w Łodzi z datowaniem pracy ok. 1960 i tytułem
oraz stempel autorski: M.T. JANIKOWSKI